top of page

Student Group

Public·374 members

Mladá Boleslav Viktoria Plzeň on-line přenosu 06.12.2023

FK Teplice. FC Baník Ostrava. 22. října. 15:00. On-line přenos FC Viktoria Plzeň · FK Mladá Boleslav · FK Jablonec · FK ... Viktoria Plzeň - Jablonec živě ...

Vejmola si poradil s hlavičkou Hejdy, který střílel ze tří metrů, ale přímo do místa, kde byl hostující gólman. Po kiksu Stronatiho roh pro Plzeň. Nastavují se čtyři minuty. Lukáš Hejda (Plzeň) vstřelil gól. Boleslav 3:3 Matějů nakopl míč do pokutového území, stopeři nechali Hejdu, aby míč zpracoval. Domácí stoper se pak v klidu i otočil a napálil balon k tyči. Hostující Mebrahtu se uvolnil přes Hubníka a o centimetry minul branku. To je zápletka! Domácí Pilař si pomohl útočným faulem. Skončil druhý poločas utkání. Online: Plzeň - Mladá Boleslav 3:3, 28. kolo - sport. iDNES. czHezké odpoledne u on-line přenosu z utkání 28. kola fotbalové ligy mezi Plzní a Mladou Boleslaví. Zápas začíná v 18. 15 hodin. Boleslav je týmem, který může míchat kartami ve hře o titul, ačkoliv ho sama získat nemůže. Dnes hraje v Plzni a příští kolo hostí Slavii. Obere některého z favoritů? Boleslavským cílem je postup do Evropské ligy ze čtvrté příčky, kterou nyní drží. Má však velmi těžký los a bude odolávat náporu Teplic, které se o postup do Evropy také hlásí. Boleslav není zrovna soupeřem, proti kterému by se Plzni v poslední době dařilo. Z posledních šesti vzájemných zápasů v lize a v Českém poháru vyhrála Viktoria jediný. Boleslav zvítězila třikrát a dva duely skončily 0:0, což je i poslední zápis z listopadu 2016. V základní sestavě Plzně nechybí rakouský záložník Andreas Ivanschitz, který se dostal do velmi dobré formy a před týdnem v Jablonci dvakrát skóroval. Oba týmy už jsou na trávníku, Boleslav celá v bílém, Plzeň v červenomodré kombinaci. Domácí Plzeň, pokud si chce uchovat reálné šance na titul, musí vyhrát. Mladá Boleslav Viktoria Plzeň přenos 06/12/2023 před 17 minutami — Dnes jsou na programu dvě dohrávky české nejvyšší soutěže a my se v tomto online přenosu zaměříme na souboj Mladé Boleslavi s Plzní, ... Pak minimálně do sobotního večera přeskočí vedoucí Slavii. Proti čtvrté Boleslavi nastoupí bez nemocných opor Kozáčika a Limberského. Daleký nákop Hubníka skončil až za boleslavskou brankou. Hubník zakřižoval hostujícího Přikryla a odkopl balon do autu. Dvakrát sebrala Boleslav soupeři balon, dvakrát mu ho okamžitě kvůli nepřesné rozehrávce vrátila. Po centru Janži skončil balon v rukavicích hostujícího brankáře Vejmoly. Jánoš důrazně naboural Janžu, rozehrávka pro Plzeň. Matějů vletěl hodně ostře do brankáře Vejmoly, vypadalo to na útočný faul, ale nepískalo se. Adam Jánoš (Ml. Boleslav 0:3 Fleišman přenesl hru na úplně volného Jánoše, který si zpracoval míč a křížem ho z rohu vápna poslal po zemi ke vzdálenější tyči. Michael Krmenčík (Plzeň) vstřelil gól. Boleslav 1:3 To je jízda. Hájek poslal centr před boleslavskou branku, de hlavičkoval Krmenčík. Vejmola sice skvěle zakročil, míč ale i tak doskákal do sítě. Po přihrávce Jánoše byl hostující Přikryl v těsném ofsajdu. Roh pro Plzeň, po pěkné akci minula tečovaná rána Bakoše těsně branku. Obrovský nápor Plzně, po devátém rohu následuje hned desátý. Vzájemné zápasy s Mladou Boleslaví řečí čísel a On-line reportáž z utkání budete moci sledovat ZDE. FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň sobota 23.10 - 18:20 - Městský stadion Ml.Boleslav - ČT4. Tabulka ... Ml. Boleslav - Plzeň | ONLINE fotbal | 1. 4. 2023 16:00 | 1. liga Živě na Sport. czOnline magazín deníku Právo & Seznam. cz Copyright © Seznam. cz, a. s., Borgis, a. s., ČTK, DPA, Reuters, fotobanka Profimedia. Audiovizuální mediální služby. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Sport. cz je bez písemného souhlasu společnosti Borgis, a. Boleslav Plzeň přenos 6 prosince 2023 před 2 hodinami — Boleslav Plzeň přenos 6 prosince 2023 online přenos HC ŠKODA PLZEŇ - BK Mladá Boleslav, 1. prosince 2023 17:30, Plzeň, LOGSPEED CZ Aréna ... Detail zápasu FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň Detail zápasu FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň. Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00. Generální partner. Zatímco v úvodu se domácím dařilo soupeře přehrávat a dostávali se do nebezpečných prostorů, nyní nemohou překonat defenzívu Boleslavi. Petržela si došel pro faul a Plzeň po zákroku Takácse dostala šanci na standardní situaci. Ivanschitz z trestného kopu mířil příliš vysoko. Jánošovi nabíhali do pokutového území tři spoluhráči, jenže hostující záložník poslal míč úplně jinam. Roh pro Boleslav, která hraje mnohem lépe než v úvodu střetnutí. Po hlavičce Douglase musel zasahovat domácí brankář Bolek. Matějů neměl šanci dostihnout míč po nepřesném pasu Hubníka. Hokejový zámek Plzně, ale před branku hostů nepřiletěl žádný nebezpečný míč. Plzeňští hráči si na hranici pokutového území přenechávali míč, až vypálil šajtlí Hořava, ale branku netrefil. Baník Viktoria Plzeň přenos živý 3 prosince 2023 před 10 hod před 3 dny — před 10 hodinami — Plzeň bude zahrávat další přímý kop. 17. Centr ze standardky směřoval na Fotbal sport online online přenos ... Plzeň - Ml. Boleslav 0:1 Boleslav se poprvé dostala do pokutového území ve větším počtu hráčů. Míč se odrazil k dobíhajícímu Rusovi Levinovi, který z první nádherný obstřelem trefil růžek. Plzeň se ubránila proti trestnému kopu Mareše. Hrošovského nepřesný pas skončil až v zámezí, Boleslav rozehraje od branky. Rozhodčí pustil ostřejší zákroky na obou stranách, Plzeň se dostala k centru, který pokryl brankář Vejmola. Vejmola vypadá otřeseně. Plzeň rozehrála zajímavě standardní situaci, k hlavičce se dostal Hejda a jeho padáček proletěl těsně nad břevnem. Po rohu domácího Petržely vyboxoval míč brankář Vejmola. Boleslav je pod velkým tlakem. Hraje se na jednu bránu. Boleslav se vůbec nemůže dostat k míči. V jejím podání to je čekání na popravu. Snahu boleslavský útok utnul Matějů, když důrazně obral o míč Přikryla. Vladislav Ljovin (Ml. Boleslav) vstřelil gól. Chvilka klidu pro hosty po faulu na Takácse. Po ruce před pokutovým územím velmi nebezpečná standardní situace pro domácí. Bakoš trefil z trestného kopu pouze zeď. Boleslav 2:3 Plzeň žije. Po rychlém rozhození do křídla si naběhl na centr Krmenčík a nekompromisně poslal balon do sítě. Krmenčík poslal z trestného kopu míč nad boleslavskou branku. Vejmola šel ven z branky a sebral míč před nabíhajícím Krmenčíkem. Bakoš ani nadvakrát nedostal míč před boleslavskou branku. Počet diváků 10 488 (90% z kapacity 11 700)Vejmola si bezpečně pohlídal střelu Pilaře z pravé strany. Domácí se kombinací dobře dostali ze sevření, jenže oni potřebují hrát na opačné straně hřiště. Pilař poslal za obranu ideální přihrávku na Krmenčíka, který byl rázem ve velké šanci, ale Vejmola jeho střelu placírkou vyrazil. Bakoš se pokusil zakončit z těžké pozice, ale byla z toho hodně nepodařená střela. Levin se pokoušel oslovit kolmicí Přikryla, ale míč skončil až za plzeňskou brankou. Jan Kysela (Ml. Boleslav 0:2 Ačkoliv se Boleslav hlavně brání, ocitl se její kapitán Kysela až na hrotu, kam naběhl pozice pravého beka. Po minele Matějů se k němu odrazil míč, který Kysela levačkou po zemi uklidil k tyči. Dva rohy v řadě pro domácí. Po centru Hubníka hlavičkoval Petržela a brankář Vejmola skvělým zákrokem zabránil gólu. Nastavuje se jedna minuta. Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:1V tuto chvíli se Plzni mistrovský titul hodně vzdaluje. Boleslav přestála úvodní nápor soupeře a z první pořádné akce udeřila. Domácím pak trvalo, než se probrali a šance si vypracovali až na konci poločasu. Ve druhé půli je čeká pořádná fuška. Po zákroku na Janžu se nepískalo, takže to dělají alespoň domácí diváci, jimž se rozhodnutí nelíbí. Krmenčíkovi se vůbec nepovedl centr, míč skončil za brankou Mladé Boleslavi. Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň živě [1.4., 16:00] ▶ live 1. 4. 2023 — Fortuna liga živě a zdarma: sledujte livestream online i v TV. Podívejte se, kde a jak sledovat zápasy české fotbalové ligy ⚽ v živém přenosu.