top of page

Student Group

Public·313 members

[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË]((((] Tomori Lushnja drejtpërdrejt live 6 dhjetor 2023


24 maj 2023 — Lushnja vs Partizani Tirana H2H & Predictions, Watch Live StatsKF Tirana - Partizani Live - Abissnet Superiore - EurosportPartizani Tirana ...


(TV drejtpërdrejt>>) Tomori Korabi Peshkopi transmetim i dre 23 maj 2023 — Live Score, Stream and H2H results 5/23/2023. Preview match FK Tomori vs Korabi Peshkopi, team, start time. Tribuna. Nëse mund t’a zgjidhë UEFA këtë çështje, Baze tha se nga e hëna ka ardhur një grup monitorues të UEFA-s në zyrat e FSHF. "S'ështe etike që mos t’i ftojë palët kundërshtare në këtë proces. UEFA po mbledh fakte, janë njohur me pretendimet. Do ketë shumë shpejt një relacion. UEFA është institucion që shpeshherë s'ka qenë shumë i besueshëm. Pak vite më parë, kreu i UEFA u largua nga gjykata për korrupsion, kanë qenë gjykatat ndërkomëbtare që kanë marrë vendim. Shpresoj që UEFA mos të ndikohet nga FSHF. "-tha ai. (((transmeto<))) Egnatia Partizani Tirana 2022 11 nëntor 202 10 nën 2023 — drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. Lushnja 2-0 T rbuni Vele iku 0-3 Tirana Oriku 0-0 ... FSHF vërteton akuzat se ky institucion po vepron në mënyrë banditeske, në shërbim të Armand Dukës. Ai sfidon drejtësinë duke mos njohur vendimet e gjykatave. ”-tha Baze. Ndër të tjera gazetari sportiv, tha se zgjedhjet duhet të jenë të lira dhe Dukën nuk e ndalon askush të kandidojë. “Nga 2022 që u zgjodh me vendim politik, në futbollin shqiptar s’ka pasur zgjedhje të lira, por të trukuara. Kush do jenë votuesit në shoqatat rajonale. FK Tomori Berat vs KS Lushnja Besides, comprehensive pre-match and live betting odds. We will also provide you with team lineups, instant live scores and commentary. So enjoy the best ... I pyetur se cilat janë sipas tij shkeljet më të mëdha të Armand Dukës në drejtim të FSHF, gazetari theksoi se janë ato të Tiranës. "Në Tiranë u shtua lista e votuesve në fund. Ka pasur falsifikme në Durrës. Një njeri që paguhet nga Duka ka të drejtë vote. Shumica e delegatëve paguhen drejtpërdrejt nga Armand Duka. Konflikt i pastër interesi. Sot jemi kampionati i vetëm në botë që kemi një klub të dënuar për trukime ndeshjesh, ai i Skënderbeut. UEFA e ka dënuar. Është lënë në apelin e UEFA-s. Ai klub ka pasur për aksioner të drejtpërdrejtë Armand Dukën, përmes kafe AMA-s ku ai ka qenë sponsor. Ai ka qenë në dijeni të trukimeve. “Aty ka tragjikomedi, jo vetëm 99 për qind e klubeve në Gjirokastër, me shkresë noteriale kërkuan nga FSHF kush janë delegatët, janë mbajtur të fshehtë dhe nuk janë paraqitur emrat. Mbledhja u zhvillua jo në ambient futbollistik, por në një motel. Kjo është farsa qesharake. Me vendimin e sotëm nuk duhet të ketë zgjedhje më 2 mars. [FALAS] Laçi Tirana shiko live 21/05/2023 Abissnet Super 21 maj 2023 — (sport tv==) Kukësi Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 10/03/20 | Daily Motivation[[[FALAS! ] Tomori – Lushnja -Besëlidhja – Burreli DHJETOR ... Kemi abuzime në fondet e UEFA-s, fondin e solidaritetit. Nuk i është dhënë shuma klubeve. U vërtetua edhe nga klubet anëtare. Ka konflikt interesi. Inkurajoj që drejtësia të mos ndalet dhe të ketë një hetim më të thelluar. FSHF, ka qenë, është dhe do jetë kështu nëse Duka do jetë në këtë institucion. "-tha Baze. Besa Kavajë KF Sopoti drejtpërdrejt 18 tetor 2023 Besa Kavajë KF Sopoti drejtpërdrejt 18 tetor 2023 Transmetim televiziv Besa-Korabi. (A7). Beselidhja-Apolonia. (B7). Lushnja-Terbuni. (A8). Burreli-Tomori.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page