top of page

Student Group

Public·313 members

Skënderbeu Turbina Cerrik 2022 6 dhjetor 2023


Prediction and statistics of the football match Turbina Cerrik - Skenderbeu Korca of Albania First Division of 04/22/2023.


The first match–exciting for players and fans Everyone is excited about who emerges the first winner and gets the first points between the two teams. This is the first game that both teams are going head-on in the Kupa e Shqiperise this season. If you want to choose who will become a winner, there are loads of things you should take into account to ensure you make the right decision, but finding value bets is the key. FK Skenderbeu Korce vs KF Turbina Cerrik » Predictions, Odds, Live Scores & StatsA lot of soccer fans will be quite eager to witness the upcoming competition between Skenderbeu Korce and Turbina Cerrik on Wednesday, 6th December. Not much time has passed since the teams met the last time. Not even a year ago, on 23. Skenderbeu vs Turbina Cerrik Live Score & Result - Footlive 11 dhj 2022 — About Skenderbeu vs Turbina Cerrik. Skenderbeu host Turbina Cerrik, the match starts on Sunday 11 December 2022 UTC time in the Division 1. Turbina Cerrik Standings 2022/2023 & Table from Turbina Cerrik standings 2022/2023 & tables, football, statistics, results, fixtures and Skënderbeu Korçë. 4926131032437/13. 2. Dinamo Tirana. 472614572548/23. TurbinaMerr formë skuadra e Kategorisë së Dytë/ Gati katër afrime 19 Gusht, 2023 “Turbinën e rikthej në Kategorinë e Parë”, Gjoni: Do të jap si gjithmonë më të mirën 13 Gusht, 2023 FOTO EKSKLUZIVE/ Asllani nuk e harron origjinën, stërvitje me shokët e fëmijërisë dhe Briken Caljen 29 Qershor, 2023 “Në Burrel luhet sezoni”, Belshi karikon ekipin: Luftojmë deri në sekondën e fundit 27 Prill, 2023 “Përjetësisht tifoz me Skënderbeun, por i mundim”, rrëfimi special i drejtorit të Turbinës 21 Prill, 2023 Luftojnë për mbijetesë, trajneri i Turbinës i bindur: I mundim dinamovitët 9 Prill, 2023 Nga dëmtimi horror te sulmi i arbitrave, çfarë ndodhi në ndeshjen e Kategorisë së Parë 4 Prill, 2023 “U sulmua anësori”, shpërthen trajneri i Turbinës: Edhe tifozët hodhën sende të forta… 3 Prill, 2023 Plas në Kategorinë e Parë, pezullohet ndeshja pas goditjes së anësorit 1 Prill, 2023 Dy goditje të tjera në merkato për klubin e Kategorisë së Parë, tani nisin kërkimet për një portier 22 Janar, 2023 Nis aventura e re, ish-portieri i Partizanit prezantohet në klubin kosovar 19 Janar, 2023 Akord me Llapin, ish-portieri i Partizanit drejt transferimit në Kosovë 17 Janar, 2023 Presidenti Gjoka: E shkarkova. Skenderbeu Korca vs Turbina Cerrik Live, H2H, Odds - Goaloo 2 ditë më parë — Turbina Cerrik, 0-4(0-1), Skenderbeu Korca, -, W. ALB D2, 11-12-2022, Skenderbeu Korca, 3-0(2-0), Turbina Cerrik, -, W. Last 2 Matches, 2 Win ... Skenderbeu Korca VS Turbina Cerrik H2H, Standings, Predictions - Goaloo18. com. comWho will win? Home Draw Away Standings [ALB D1-4] Skenderbeu Korca FTMatchesWinDrawLossGoalMissPtsRankRateTotal15636151721440. 0%Home Field84228614350. 0%Away Field72147117628. 6%Last 6623197933. 3% HTMatchesWinDrawLossGoalMissPtsRankRateTotal154659818726. 7%Home Field82424310825. 0%Away Field7223558328. 6%Last 66312741050. Live Commentary :: Skenderbeu 3-0 KS Turbina Cerrik 11 dhj 2022 — 2022 - 14h00 - ()Kategoria e Parë 2022/23 - League Matchweek 11. Skenderbeu. 16 Dean Lico 24 Abdul Temitope 68 Rei Pecani · 3-0. 2-0. KS Turbina ... Skenderbeu vs Turbina Cërrik predictions and stats 2 ditë më parë — Skenderbeu VS Turbina Cërrik ; 23/04. 2023 · 0 - 4 (0 - 1) ; 11/12. 2022 · 3 - 0 (2 - 0) ; 25/04. 2009 · 4 - 2 ( - ) ; 29/11. 2008 · 1 - 2 ( - ) ; 01/04. 04. 2023, they faced each other in Cerrik at the the Nexhip Trungu Stadium. Players of Skenderbeu Korce are keen to repeat the 0-4 victory that they scored against their rivals during the previous match. It will be a cold day, with temperatures reaching only 4°C, so the teams will have to watch themselves. Precipitation could also be a challenge, since chances for rain are quite high. At least wind shouldn't be a problem, gusts are only expected to reach speeds of 9kmph. 0% Turbina Cerrik FTMatchesWinDrawLossGoalMissPtsRankRateTotalHome FieldAway FieldLast 6 HTMatchesWinDrawLossGoalMissPtsRankRateTotalHome FieldAway FieldLast 6 Data Comparison Teams Goal Miss Diff Avg Goal W% D% L% H/A AH & O/U Odds Statistics FT Asian Handicap Over/Under Match W D L Win% Detail O O% U U% Total 5 2 1 40% View 4 80% 20% Home Field 0 100% 0% Away Field 25% 3 75% Last 6 W W L L D O O O UO HT 60% 50% W W L L W O O O O O Time of Goal 1-10 11-20 21-30 31-40 41-45 46-50 51-60 61-70 71-80 81-90+ Time Statistics of the 1st Goal Fixture (3 Matches) League/Cup Date Type VS Count Down Albania Super league Vllaznia Shkoder 4 Days KF Laci 6 Days Egnatia 10 Days Current Season Statistics & Comparison TotalStatisticsHome/Away [6] 40%Win- [0] [3] 20%Draw- [0] [6] 40%Loss- [0] [4] 50%Win- [0] [2] 25%Draw- [0] [2] 25%Loss- [0] Home Goals Scored/ConcededAway Goals Scored/Conceded Total Goal15 Total Miss17 Avg Goal1. Replikon Devolli: Kam dhënë dorëheqjen / Ja kush do ta zëvendësojë në krye të Turbinës 5 Janar, 2023 EKSKLUZIVE/ Viti i ri nis “mbarë”, ikin dy trajnerë nga Kategoria e Parë 4 Janar, 2023 Vendi i fundit në renditje, shefi i Turbinës premton: Me Burrelin vjen kthesa 18 Dhjetor, 2022 Pikantet e sfidës Skënderbeu-Turbina/ Vetëm 300 tifozë, Takaj moral ekipit 12 Dhjetor, 2022 VIDEO/ Fitore bindëse e Skënderbeut, mund në shtëpi Turbinën dhe i afrohet skuadrave të kreut 11 Dhjetor, 2022 Bledar Devolli kërkon fatin me vete: Turbina do të guxojë ndaj Skënderbeut! “Kemi reflektuar për gabimet”, sulmuesi i Turbinës: Nuk do të dalim pa pikë në ndeshjen me Skënderbeun 3 Dhjetor, 2022 Pengu me Partizanin dhe Turbina, rrëfehet Laroshi: Shpëtojmë skuadrën nga rënia, më pas do të… 24 Nëntor, 2022 Përballja me Orikun, trajneri Devolli: “Të uritur” për fitore, pika jonë më e fortë janë tifozët 12 Nëntor, 2022 KATEGORIA E PARË/ Dinamo rikthehet te fitorja, blutë mposhtin Turbinën dhe ngjiten në krye (VIDEO) 7 Nëntor, 2022 Bledar Devolli sfidon të shkuarën: Turbina luan për gjithçka sot ndaj Dinamos! 6 Nëntor, 2022 “Më në fund u kthyem”, sulmuesi i Turbinës: E merituam fitoren ndaj Tërbunit, nuk ndalemi më 1 Nëntor, 2022 “Kundër Tërbunit do të tentojmë kthesën e madhe”, Laroshi “shkund” cërrikasit: Të japim shpirtin në fushë 29 Tetor, 2022 Sfida Lushnja-Turbina, flet Bledar Devolli: Të shmangim gabimet, marrim pikë në “Roza Haxhiu” 22 Tetor, 2022 Humbja në kampionat, shpërthen zyrtari i klubit të Kategorisë së Parë: Arbitër frikacak! Nuk u mundëm nga Korabi, por… 3 Tetor, 2022 VIDEO/ Arbitrim skandaloz, shihni çfarë bën gjyqtari në ndeshjen e Kategorisë së Parë 1 Tetor, 2022 Debutoi në skuadrën e Kategorisë së Parë duke mundur Kukësin, trajneri Devolli: Ekipi më pëlqeu 23 Shtator, 2022 Kapiteni Taipi humb penallti, Kukësi mundet edhe në miqësore nga ekipi i Kategorisë së Parë 22 Shtator, 2022 Jo vetëm te ekipi i Kategorisë së Parë, Bledar Devolli do të jetë trajner edhe i skuadrës së… 20 Shtator, 2022 ZYRTARE/ Turbina gjen menjëherë trajner, bind gjirokastritin 44-vjeçar 19 Shtator, 2022 ZYRTARE/ Humbi në shtëpi, jep dorëheqjen trajneri i klubit të Kategorisë së Parë Dueli ndaj Apolonisë, Turbina përgatit… “bunkerin” 10 Shtator, 2022 Trajneri i Turbinës karikon skuadrën: S’duhet diskutuar fitorja kundër Besëlidhjes 3 Shtator, 2022 E papritur! Portieri i larguar nga Partizani firmos me kampionët në Bjellorusi dhe huazohet te… 1 Shtator, 2022 Turbina nuk ndalet, vjen edhe Brahja/ Sot test me elbasanasit 13 Gusht, 2022 Turbina-Flamurtari, edhe testi i dytë miqësor ka të njëjtin përfundim si i pari 11 Gusht, 2022 Turbina mund Besën në miqësore, Faslliu: Ekipin do ta bëjë si Barcelona dhe Liverpuli 4 Gusht, 2022 Kuqezinjtë luajnë me dy formacione, Flamurtari barazon në miqësore me Turbinën 1 Gusht, 2022 Nuk kanë të ndalur afrimet te klubi i Kategorisë së Parë / Vjen akord me ish-mbrojtësin e Burrelit, në provë dhe një nigerian 27 Korrik, 2022 Klubi i Kategorisë së Parë do një “bomber”, kërkimet përqendrohen në elitë 25 Korrik, 2022 Merkato pa “frena”, me klubin e Kategorisë së Parë firmos ish-sulmuesi i Partizanit dhe Kukësit 12 Korrik, 2022 Klubi i Kategorisë së Parë surprizon me zgjedhjet, ja kush do të jetë trajneri dhe drejtori i ri 25 Qershor, 2022 Projektohen 4 afrime, klubi i Kategorisë së Parë “pazar” në Brazil dhe Argjentinë 22 Qershor, 2022 “Garë e pandershme”, presidenti i klubit të Kategorisë së Parë: Kam 19 vite që drejtoj, ja çfarë nuk shkon… 15 Qershor, 2022 Nis puna për sezonin e ri, klubi i Kategorisë së Parë listë për merkaton 20 Maj, 2022 Qarku i Elbasanit/ Cila është skuadra e vetme që militon në Kategorinë e Parë 19 Maj, 2022 Heroi i mbijetesës te klubi i Kategorisë së Parë, Vidal: E dija që nuk do gaboja 17 Maj, 2022 Trajneri i Turbinës besimplotë: Jemi më lart në çdo aspekt, e likuidojmë Devollin 14 Maj, 2022 Vidal nderon Turbinën, bie zyrtarisht Maliqi/ Sinan Bardhi: Të ecim me këtë ritëm; Malësija: Do të luajmë ndershëm deri në fund 18 Prill, 2022 Juglindorët kërkojnë surprizën në Cërrik, trajneri Bardhi: Tolerancë zero ndaj Maliqit 16 Prill, 2022 Kompletohet grupi, skuadrës së Kategorisë së Parë i kthehen 5 lojtarë 11 Mars, 2022 Turbina në luftë për mbijetesë, trajneri “SMS” ekipit para Korabit: Luani me shpirt! 26 Shkurt, 2022 “Është turp, treguan harbutëri ndaj nesh”, Gjoka shfryn ndaj Pogradecit: Për arbitrat duhet të ankohemi ne 22 Shkurt, 2022 Goditje “bombë” në merkato/ Klubi i Kategorisë së Parë afron sulmuesin me vlerë 1. ALB Cup Skenderbeu Korca vs Turbina Cerrik: 2023/12/06 Get the latest live score of Skenderbeu Korca vs Turbina Cerrik in the Albania Cup at 2023/12/06 from FootballAnt.com. Bets that people project to pay higher require bettors to consider multiple metrics such as goal averages, goal, last matches performance, lineups and direct h2h records. Live betting involves appreciating a handful of factors which could impact the ultimate outcome of a match such as:FK Skenderbeu Korce vs KF Turbina Cerrik Oddspedia TipAfter a thorough analysis of stats, recent form and H2H games between FK Skenderbeu Korce and KF Turbina Cerrik, our Oddspedia algorithm has predicted the following outcome: FK Skenderbeu Korce - KF Turbina CerrikMatch DetailsFK Skenderbeu Korce - KF Turbina CerrikAlbania Cup AlbaniaDate - 06/12/2023Starting time - 12:00 UTCVenue: -, -, -FK Skenderbeu Korce vs KF Turbina Cerrik Best OddsIf you are interested in Albania Cup Odds, you can check which bookie offers the best betting odds for the next matches from the competition - FK Flamurtari Vlore - Burreli, FK Tomori Berat - KS Lushnja. Skënderbeu Korçë vs Turbina Cërrik Live Score and Match 3 - 0. Competition: 1st Division 2022/2023. Date: 11/12/2022. KF Turbina - Schedule 22/23 MatchdayDateTimeRankingOpponentResult1Sat Sep 3, 20223:00 PM(12.)Besëlidhja (14.)0:02Sat Sep 10, 20223:00 PM(10.)FK Apolonia (4.)5:23Sat Sep 17, 20223:00 PM(14.)Flamurtari FC (11.)0:3Shiko 23 rreshta më shumë


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page