Student Group

Public·374 members

ΑΕΛ εναντίον Ατρόμητος μετάδοση 06.12.2023 Αθλημα

πριν από 2 ώρες — ΑΕΛ εναντίον Ατρόμητος ειναι δωρεάν 6 Δεκεμβρίου 2023 πριν από 2 ημέρες — Βόλος εναντίον Ολυμπιακός ειναι δωρεάν 3 Δεκεμβρίου 2023 πριν από ...

Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις Ζωντανές Αθλητικές Μεταδόσεις. CytavisionGo. Live Streaming. κανάλι 601. κανάλι ΑΕΛ - ΔΟΞΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ CYTA 2023-24. 201. 19:00. ATALANTA - MILAN ITALIAN SERIE ... ΑΕΛ εναντίον Ατρόμητος ζωντανή μετάδοση 06/12/2023 πριν από 37 λεπτά — ΑΕΛ εναντίον Ατρόμητος ζωντανή μετάδοση 06/12/2023 πριν από 1 ημέρα — πριν από 2 ημέρες — πριν από 6 ώρες — Παναιτωλικός Αστέρας ζωντανή ... Πολύ επιθετική η ΑΕΛ με τους δύο επιθετικούς 17:36 19' Μακρινό σουτ του Τόνσο με αξιώσεις, η μπάλα δίπλα από την εστία του Ξενοδόχοφ, βρίσκει και την πάνω πλευρά των διχτύων 17:37 20' Κλασική ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Τρομερή μπαλιά του Μπρίτο, κοντρολάρει ο Τόνσο και παρά την πίεση των αμυντικών των γηπεδούχων κατάφερε να κάνει ένα σουτ όπως-όπως από το ύψος της μικρής περιοχής, αλλά μπλόκαρε ο Ξενοδόχοφ 17:39 22' Σουτ του Ναζλίδη, εύκολη απόκρουση του Γκορμπούνοφ 17:43 25' Πιέζει πάρα πολύ την άμυνα του Ατρόμητου η ΑΕΛ, τη στιγμή που οι φιλοξενούμενοι θέλουν να επιβάλλουν το δικό τους παιχνίδι. 26' Κίτρινη κάρτα στον Φατιόν. [[[ΖΩ>>]]'] ΑΕΚ εναντίον Άρης μετάδοση σκορ 4 Δεκεμβρίου [ΖΩ>>]]'] ΑΕΚ εναντίον Άρης μετάδοση σκορ 4 Δεκεμβρίου 2023 πριν από 3 ημέρες — ΑΕΚ εναντίον Ατρόμητος μετάδοση σκορ 22 ΑπριλΕπιλέξτε. 17:06 Στον πάγκο: Καβουσάκης, Αναστασόπουλος, Μονιάκης, Μαρουκάκης, Αβραάμ, Καπός, Λαμπρόπουλος. 17:07 Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας), Βοηθοί: Κουρομπίλια (Δυτ. Αττική), Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), 4ος: Βρέσκας (Ημαθίας), Παρατηρητής: Μπίκας (Χαλκιδικής) 17:14 Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες 17:16 Ενός λεπτού σιγή για τα θύματα του αεροπορικού δυστυχήματος στην Κολομβία 17:18 Πιο πολύ σε 4-4-2 μοιάζει ο σχηματισμός της ΑΕΛ στο γήπεδο με τους Ντοντό και Ναζλίδη να είναι το επιθετικό δίδυμο 17:22 5' Συμπληρώνονται τα 5 λεπτά στην αναμέτρηση, χωρίς να έχει συμβεί κάτι σπουδαίο. Αναγνωριστικό το παιχνίδι. 17:25 8' Απίστευτη επέμβαση του Γκορμπούνοφ σε κεφαλιά του Ναζλίδη Ο Ρέντζας βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά και ο Ναζλίδης πιάνει την ανάποδη κεφαλιά, αλλά ο Λευκορώσος τερματοφύλακας πραγματοποιεί εξαιρετική απόκρουση 8' Κι άλλη ευκαιρία για την ΑΕΛ με νέα κεφαλιά του Ναζλίδη Από το κόρνερ ο Ναβάρο κάνει τη σέντρα, ο επιθετικός της ΑΕΛ έκανε νέα κεφαλιά, με την μπάλα να περνά λίγα εκατοστά δίπλα από το δεξί δοκάρια της εστίας του Γκορμπούνοφ 17:28 11' Κίτρινη κάρτα στον Φάρκας 17:29 12' Αδύναμο σουτ του Μπρίτο από μακριά, απευθείας στην αγκαλιά του Ξενοδόχοφ 17:33 16' Έχει ισορροπήσει την κατάσταση ο Ατρόμητος, αλλά δεν έχει κλασική ευκαιρία. Οι Περιστεριώτες βρίσκονται στην 6η θέση με 14 βαθμούς 16:58 Η ενδεκάδα του Ατρόμητου (4-2-3-1): Γκορμπούνοφ – Κοντοές, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Μπίτολο – Μπάγκα, Ούμπιντες – Λημνιός, Τόνσο, Μπρίτο – Λε Ταλέκ 16:59 Στον πάγκο: Παπαδόπουλος, Κατράνης, Ζησόπουλος, Κιβρακίδης, Κεϊτά, Στόιτσεφ, Παπαδόπουλος 17:03 Η ενδεκάδα της ΑΕΛ (4-2-3-1): Ξενοδόχοβ - Ρέντζας, Γκόλιας, Φάρκας, Κοντόρ - Ποτουρίδης, Φατιόν - Ναβάρο, Ντέλετιτς, Ντοντό - Ναζλίδης. Live μετάδοση: ΑΕΛ-Ατρόμητος16:40 Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στην ΑΕΛ και τον Ατρόμητο στο AEL FC Arena 16:40 Το ματς διεξάγεται στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής της Super League 16:41 Η ΑΕΛ βρίσκεται μόλις στη 14η θέση με 9 βαθμούς και χρειάζεται επειγόντως τη νίκη για να ξεφύγει από τις τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας 16:43 Οι Θεσσαλοί προέρχονται από ένα θετικό αποτέλεσμα στην Τρίπολη κόντρα στον Αστέρα (1-1) αν και βρέθηκε με 10 παίκτες από πολύ νωρίς στο ματς 16:46 Από την άλλη πλευρά, η ομάδα του Γιώργου Κορακάκη είναι σε ανοδική πορεία και προέρχεται από εντυπωσιακή νίκη κόντρα στον ΠΑΟΚ μέσα στην Τούμπα με 4-3. ((παρακολουθήστε online)) ΠΑΟΚ Λαμία μετάδοση σκορ 4 πριν από 2 ημέρες — πριν από 9 λεπτά — ΠΑΟΚ-ΛΑΜΙΑ LIVE Streaming Ζωντανός Σχολιασμός Live ΠΑΟΚ-Λαμία για την ΠΑΟΚ Αστέρας Λαμία εναντίον Ατρόμητος μετάδοση ... [[Βλέπω τηλεόραση<<<]] Παναιτωλικός εναντίον Καλλιθέα μετάδο πριν από 12 ώρες — Ατρόμητος εναντίον Παναιτωλικός μετάδοση σκορ 28... Μαρτίνεθ (Γουέστ εναντίον Καλλιθέα δωρεάν Αναγέννηση Καρδίτσας ΑΕΚ Β-ΑΕΛ... ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ... Πολύ επικίνδυνο μαρκάρισμα του χαφ της ΑΕΛ με τα δύο πόδια. Ευτυχώς για εκείνον και τον Μπρίτο βρήκε μόνο μπάλα, ωστόσο ο Κομίνης τιμωρεί το τάκλιν. 17:48 31' Έχει πέσει ο ρυθμός των πρώτων λεπτών 17:49 32' Κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη 17:52 35' Προσπάθεια του Τόνσο να απειλήσει με μακρινό σουτ, κακή προσπάθεια, η μπάλα κατέληξε άουτ 17:53 36' Ο Ποτουρίδης εμπόδισε με το χέρι του τον Ούμπιντες να πάει προς την μπάλα και ο Αργεντινός στο έδαφος. Δεν υπέδειξε κάτι ο Κομίνης 18:01 45' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! 18:02 Τρομερό γκολ του Λημνιού που με γυριστό σουτ ανοίγει το σκορ! 1-0 ο Ατρόμητος! 18:03 Αξίζει να σημειωθεί ότι είναι το πρώτο γκολ του Λημνιού στην καριέρα του σε επίπεδο Super League! 18:04 Ο Ατρόμητος έπειτα από ένα πρώτο δύσκολο για εκείνον 20λεπτο, έφερε το ματς στα μέτρα του και με γκολ του Λημνιού είναι μπροστά στο σκορ με 1-0 18:19 Ετοιμάζει διπλή αλλαγή η ΑΕΛ 18:21 46' Εκτός οι Ντέλετιτς και Ντοντό, μέσα οι Αβραάμ και Μαρουκάκης 46' Έναρξη του β ημιχρόνου 18:23 47' ΓΚΟΛ Η ΑΕΛ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΡΟΥΚΑΚΗ! 18:24 Ο Ναζλίδης περνά την μπάλα κάτω από τα πόδια του Φυτανίδη, μπαίνει στην περιοχή και δίνει έτοιμο γκολ στον Μαρουκάκη που κάνει το 1-1 18:25 Η παρέμβαση του Σάκη Τσιώλη έχει άμεση ανταπόκριση στη ροή του αγώνα 18:30 54' Η ΑΕΛ ανέκτησε την ψυχολογία με την άμεση ισοφάριση, αλλά προς το παρόν δεν απειλεί την εστία του Ατρόμητου 18:32 56' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕ ΤΑΛΕΚ! 18:33 Τρομερή αντεπίθεση του Ατρόμητου με τον Λε Ταλέκ και τον Μπρίτο, από τη συνεργασία τελικός αποδέκτης ο Γάλλος επιθετικός που με άψογο πλασέ κάνει το 2-1 υπέρ των φιλοξενούμενων. (((ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΉΣΤΕ ΖΩΝΤΑΝΆ>>>>))) ΑΕΛ Ατρόμητος πριν από 2 ώρες — μετάδοση σκορ 5 Οκτωβρίου 2023 πριν από 6 ημέρες — Ατρόμητος εναντίον Βόλος μετάδο πριν από 5 ημέρες — μετάδοση 22 Κοζάνη εναντίον ΑΕΛ ... (ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΏ-) ΑΕΛ Ατρόμητος και ζωντανή μετάδοση 6 πριν από 53 λεπτά — (ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΏ-) ΑΕΛ Ατρόμητος και ζωντανή μετάδοση 6 Δεκεμβρίου 2023 Η ποδοσφαιρική κάλυψη του Flashscore περιλαμβάνει σκορ ποδοσφαίρου και ... ΑΕΛ εναντίον Ατρόμητος μετάδοση 06/12/2023 Ζωντανά HD πριν από 2 ώρες — Η 20άδα του Ατρομήτου με την ΑΕΛ Με προπόνηση την Τρίτη (05/12) στο αθλητικό κέντρο στο Μαζαράκη, ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας του ...