top of page

Student Group

Public·374 members

Jagiellonia Białystok Warta gledaj 5 grudnia 2023

4 dni temu — Jagiellonia Białystok zwyciężyła na wyjeździe z Wartą Poznań 2:1. Wpływ miały na to wpadka bramkarza, czerwona kartka dla młodzieżowca, ale i ...

Jagiellonia Białystok: Adrian Dieguez. Czerwona kartka za drugą żółtą - Warta Poznań: Filip Borowski (71). Sędzia: Karol Arys (Szczecin). Widzów 1 058. Warta Poznań: Adrian Lis - Dimitris Stavropoulos (68. Wiktor Pleśnierowicz), Mateusz Kupczak, Bogdan Tiru - Filip Borowski, Miguel Luis (68. Jakub Kiełb), Maciej Żurawski (68. Niilo Maenpaa), Konrad Matuszewski - Tomas Prikryl (68. Tym razem nie popisał się bramkarz białostockiego zespołu, który nieczysto piąstkował i piłka niemal wpadła na głowę Macieja Żurawskiego. Pomocnik gospodarzy nie mógł nie trafić do siatki, a po chwili cała drużynę wykonała kołyskę z dedykacją dla Mateusza Kupczaka, któremu w piątek rano urodził się syn. Warta dostała skrzydeł, bardzo aktywny Kajetan Szmyt sprawiał sporo kłopotów defensorom gości. Młodzieżowy reprezentant Polski dwukrotnie groźnie strzelał z dystansu, najpierw piłka poszybowała tuż nad spojeniem, a za drugim razem Alomerovic wybił na rzut rożny. Naranjo strzelił drugiego golaPo przerwie białostoczanie w końcu zagrali zdecydowanie w ofensywie. Jagiellonia Białystok Warta gledaj 5 grudnia 2023 Oglądać na 15 godzin temu — [OGLĄDAĆ ONLINE>>] Jagiellonia Warta Poznań gledaj The match starts at 20:00 on 5 December 2023. Catch the latest Jagiellonia Bialystok and ... Piłka odbiła się jeszcze od pleców Zlatana Alomerovica i opuściła bisko. Tymczasem w okresie przewagi Warty, drugą bramkę mogli strzelić goście. Hansen technicznym uderzeniem z linii pola karnego uderzył w słupek i poznaniacy mogli odetchnąć. Warta wyrównała jeszcze przed przerwąPodopieczni Dawida Szulczka wciąż mieli przewagę i po piątym rzucie rożnym doprowadzili do wyrównania. Jagiellonia Białystok Warta gledaj online 5 grudnia 2023 Ogl 4 dni temu — Jagiellonia Białystok Warta gledaj online 5 grudnia 2023 Oglądać telewizję 6:48WARTA - JAGIELLONIA, SKRÓT MECZU. Skrót meczu Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 1:2. 4 dni temu — Jagiellonia Białystok zwyciężyła na wyjeździe z Wartą Poznań 2:1. Wpływ miały na to wpadka bramkarza, czerwona kartka dla młodzieżowca, ale i ... Pomysł może i miał szansę na powodzenie, gdyby nie faul Filipa Borowskiego, za który otrzymał drugą żółtą kartkę i „Zieloni” kończyli mecz w dziesiątkę. Ostatni fragment spotkania nie był już emocjonujący. Podopieczni Adriana Siemieńca kontrolowali wydarzenia na boisku i mogli podwyższyć rezultat. Potężne uderzenie Jesusa Imaza Lis z najwyższym trudem sparował na rzut rożny. Obie drużyny zagrają ponownie już we wtorek (5. 12). Ten mecz w Białymstoku o 21:00 a będzie to pucharowe spotkanie o awans do 1/4 finału Pucharu Polski. Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 1:2 (1:1)Bramki: 0:1 Kristoffer Hansen (1), 1:1 Maciej Żurawski (32-głową), 1:2 Jose Naranjo (66). Żółta kartka - Warta Poznań: Konrad Matuszewski, Miguel Luis, Filip Borowski, Dario Vizinger. Jagiellonia Białystok Warta gledaj na żywo online 5 grudnia 3 dni temu — Jagiellonia Białystok Warta gledaj na żywo online 5 grudnia 2023 2 dni temu — LIVE, STREAM, NA ŻYWO, TRANSMISJA ONLINE, DOPING, OPRAWA. Bogdan Tiru podał do Adriana Lisa, ale piłka lekko podskoczyła na nierówności i golkiper Warty tylko ją trącił. "Prezentem" zajął się Kristoffer Hansen, który prawdopodobnie strzelił jedną z najłatwiejszych bramek w swojej karierze, a Lis zapewne zaliczy "kiks kolejki". Poznaniacy zareagowali prawidłowo, bowiem mecz toczył się głównie na połowie Jagiellonii. "Zieloni" wywalczyli kilka stałych fragmentów gry, ale nie stwarzali po nich większego zagrożenia. Pierwszą konkretną akcję warciarze przeprowadzili w 17. minucie - Dario Vizinger otrzymał piłkę w polu karnym, ale trafił w słupek. Jagiellonia Białystok – Warta Poznań: relacja z meczu PP we 7 godzin temu — Jagiellonia Białystok – Warta Poznań: o której godzinie mecz 1/8 finału Pucharu Polski we wtorek 5 grudnia 2023? Zobacz składy. Jagiellonia Białystok wygrała z Wartą Poznań i jest druga na półmetku rozgrywek [zdjęcia, wideo]Radio Białystok | Wiadomości | Jagiellonia Białystok wygrała z Wartą Poznań i jest druga na półmetku rozgrywek [zdjęcia, wideo]Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali 2:1 (1:1) wyjazdowe spotkanie z Wartą Poznań. Gole dla Jagiellonii strzelili: Hansen i Naranjo, a dla rywali Maciej Żurawski. Dzięki wygranej Jagiellonia zajęła 2. miejsce na półmetku rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy. Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 1:2, 1. 12. 2023, fot. Joanna Szubzda Jagiellonia wygrywa z WartąPo dobrym spotkaniu Jagiellonia okazała się minimalnie lepsza od Warty, która od czterech miesięcy nie może odczarować "swojego" stadionu. Po raz ostatni wygrała w Grodzisku Wielkopolskim 29 lipca z Górnikiem Zabrze (2:0). Mroźna aura, sześć stopni poniżej zera, nie zachęciła kibiców do przyjścia na stadion. Bliski pokonania Lisa był Jesus Imaz, ale główkował prosto w bramkarza. Gospodarze natomiast próbowali swoich szans w kontrataku, ale w decydującym momencie brakowało dokładnego podania. Mecz nadal był toczony w szybkim tempie, a akacje szybko przenosiły się z jednej na drugą stronę boiska. W 66. minucie Nene uciekł obrońcom Warty, ale jego strzał zdołał odbić Lis. Piłka wpadła pod nogi Jose Naranjo, który dopełnił formalności. Szulczek zareagował błyskawicznie i zagrał va banque. Szkoleniowiec dokonał jednocześnie aż pięć zmian, czyli praktycznie wymienił pół zespołu. Jagiellonia Bialystok - Warta Poznan Stats 19 godzin temu — Jagiellonia Bialystok - Warta Poznan Statistics ; 2. Wins ; 2. Draws ; 1. Wins ... Tym bardziej, że większość z nich dojeżdża z odległego o ponad 50 kilometrów Poznania. Na trybunach zasiadło zaledwie 1058 widzów, co jest najgorszą frekwencją w obecnym sezonie. Jaga strzela w 1. minucieCi, którzy pojawili się na stadionie nie mieli prawa narzekać, bo piłkarze obu drużyn starali się ich rozgrzać. A pojedynek rozpoczął się w najgorszy możliwie sposób dla gospodarzy, który już w pierwszej minucie stracili bramkę. Jagiellonia Białystok - Warta Poznań - Raport - Piłka nożna 20 godzin temu — Śledź na żywo mecz Piłka nożna Fortuna Puchar Polski pomiędzy Jagiellonia Białystok i Warta Poznań na Eurosport. Mecz rozpoczyna się o 21:00 ... MROŹNA PORAŻKA. Kulisy meczu Warta Poznań - YouTube YouTube YouTube 5:48 YouTube Warta Poznań dzień temu dzień temu Nie zawiera: gledaj gledaj