top of page

Student Group

Public·260 members

Bodrumspor Menemen Belediyespor maç özeti 06/12/2023 Spor TV

17 Eki 2023 — ... Menemen FK – Nevşehir Belediyespor. ... Karacabey Belediyespor Bodrumspor maçı ne zaman? TFF 2. Lig Play-Off ...

Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turunun maç programı belli 2 gün önce — Menemen FK (Bodrum İlçe). 13.00 Erzurumspor FK-Anagold 24 Erzincanspor EN SON HABERLER. Antalyaspor - Kepez Belediyespor maçı CANLI İZLE ... B.B.Bodrumspor vs Menemen Belediyespor maçı 2 gün önce — B.B.Bodrumspor - Menemen Belediyespor - 02:00 karşılaşmasının sonuçlarını, tam oyun istatistik bilgilerini ve canlı yayınını canliskor.biz.tr ... TFF 2 ve 3 Lig de gruplar belirlendiYeni sezonda TFF 2 ve 3. Lig gruplarında yer alacak takımlar yapılan kura çekimiyle belirlendi. Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilen grup kura çekimine, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, Genel Sekreter Kadir Kardaş, Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın'ın yanı sıra TFF 2 ve TFF 3. Lig kulüplerinin temsilcileri katıldı. TFF 2. Lig'de 2017-2018 sezonu, beyaz ve kırmızı gruplarda 18'er, TFF 3. Lig'de de 3 grupta 18'er takımla oynanacak. TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, yeni sezonun tüm kulüplere hayırlı olmasını dileyerek, "Bu güzel oyunun kazananları, kaybedenleri var. Bazen şampiyon olunuyor, bazen küme düşülüyor. Hangi ligde olursa olsun sporun bir tarafı var. Dostluk ve kardeşlik, ülke bütünlüğüne fayda yapmak zorunda. Doğudan batıya, kuzeyden güneye başkanların güzel dostluklar kurduğuna şahit oluyorum. Bundan da büyük mutluluk duyuyorum. NATIONAL HAITIAN CONVENTION 2023 | NHC 17 Eki 2023 — Menemen FK – Nevşehir Belediyespor. Karacabey Belediyespor Bodrumspor maçı ne zaman? TFF 2. Lig Play-Off ... 00 Etimesgut Belediyespor-Hatayspor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk) 14. 00 Sivas Belediyespor-Alanyaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 14. 00 Kahramanmaraşspor-Pazarspor (12 Şubat) 14. 00 Ankara Demirspor-Sarıyer (TCDD Ankara Demirspor) 14. 00 Kastamonuspor 1966-Konya Anadolu Selçukspor (Kastamonu Gazi) 14. 00 Hacettepe-Çine Madranspor (Cebeci İnönü) 14. 30 Orhangazispor-Yeni Malatyaspor (Orhangazi İlçe) 14. 30 Kilis Belediyespor-Ümraniyespor (7 Aralık) 14. 30 Büyükçekmece Tepecikspor-Samsunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 14. 30 Bandırmaspor-Keçiörengücü (Bandırma 17 Eylül) 14. 30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Balıkesirspor (Mümin Özkasap Spor Tesisi) 15. 00 Denizlispor-Fethiyespor (Denizli Atatürk) 15. 00 MKE Ankaragücü-Payasspor (Ankara 19 Mayıs) 15. 30 Akhisar Belediyespor-Yomraspor (Manisa 19 Mayıs) 15. 30 Göztepe-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk) 18. 00 Medicana Sivasspor-Diyarbekirspor (Sivas 4 Eylül) 18. 00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (12 Şubat) 20. 30 Antalyaspor-Çorum Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 23 Eylül Çarşamba: 11. 00 Iğdır Arasspor-Altınordu (Iğdır Kışla Semt) 13. 30 Cizrespor-Nazilli Belediyespor (Seyrantepe DİSKİ Spor Kompleksi) 13. 30 Zonguldak Kömürspor-Kayserispor (Karaelmas Kemal Köksal) 13. 30 Kurtalanspor-Karşıyaka (Kurtalan) 14. Ankaragücü 1 Menemen Belediyespor 1 Maç özeti YouTube YouTube 4:44 Sivas Belediyespor - Menemen Futbol Kulübü Maç Özeti 2. Lig Sivas Belediyespor - Menemen Futbol Kulübü maçının kaç kaç bittiği ve müsabakaya ait özet bilgilerini bu sayfadan öğrenebilirsiniz.