top of page

Student Group

Public·313 members

KF Ulpiana Vjosa drejtpërdrejt live 7 dhjetor 2023 Transmetim i drejtpërdrejtë


Follow KF Ulpiana v Vjosa 7. 12. 2023 live - livescore, H2H stats, latest results and more information on Flashscore.


Drita ishte skuadra që e zgjidhi më lehtë sot, pasi mposhti skuadrën e Fushë-Kosovës me rezultatin 5-0. Cuculi e zhbllokoi ndeshjen me penallti, kurse Muja realizoi dy herë, ndryshe nga Simonovksi dhe Jashari që shënuan nga një gol. Phoenix Banjë vs. Ballkani - 24 November 2022 17 nën 2022 — Phoenix Banjë vs. Ballkani - 24 November 2022 - Soccerway. Score/Time, Away team. 16/12/20, CUP · Phoenix Banjë · 2 - 4 · Llapi. 01/12/21... KF Onix Banjë 2 - 4 · FC Llapi Besianë · Kupa e Kosovës 2021/22. First Round 1 - 5 · KF Onix Banjë. Round of 16. FT 5 Feb 2022. 21-vjeçari dërgoi topin në rrjetë 11 minuta përpara fundit të ndeshjes, duke kualifikuar ekipin nga Suhareka në tetë ekipet më të mira të Kupës. Prévisions du match KF Drenasi vs FK Onix Banje Obtenez des prévisions fiables du match KF Drenasi vs FK Onix Banje 03 Apr 2022, des conseils d'expert et une analyse approfondie KF Llapi. KC. 2-4. 05. KF KIKA - KF VJOSA - YouTube YouTube YouTube 2:25 YouTube Gazmend Ademaj 16 tet 2022 16 tet 2022 12. 20. Premtim Jakupi - Detailed stats A, FC Llapi, (8. Squad: 1, Starting eleven: 0, Substituted in: 0, On the bench: 1, Suspended: 0, Injured: 0... Onix vs Llapi teams information, statistics and resultsCookies help us deliver, improve and enhance our services. Our site cannot work without cookies, so by using our services, you agree to our use of cookies. Mobile or small screen device detected! Please choose website version: back to top Onix soccer, footballOnixnameKlub Futbollistik Onix Banjëcountry Kosovo Llapi soccer, footballLlapinameKlubi Futbollistik Llapi Podujevëcountry Kosovo Onix Llapi Matches Kosovo - FA Cup 2020/2021 2020-12-16 details Kosovo - FA Cup 2020/2021 2020-12-16 detailsKosovo - FA Cup 2019/2020 2019-11-28 detailsKosovo - FA Cup 2018/2019 2018-11-27 details Team form Kosovo - Superliga 2023/2024 2023-12-02 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-11-26 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-11-11 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-11-05 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-11-02 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-10-29 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-10-22 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-10-08 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-09-30 detailsKosovo - Superliga 2023/2024 2023-09-27 details Statistic facts of last 10 matches Onix 1. [[SHIKONI DREJTPËRDREJT-]''] Llapi Onix Banje 2022 5 dhjetorA, FC Llapi, (8. ) KF Onix Banjë · KF Onix (30. ) 2:4, on the bench. Squad: 1, Starting eleven: 0, Substituted in: 0, On the bench: 1, Suspended: 0, Injured: 0... Ballkanin e ka ndihmuar sulmuesi i ri Albin Rrahmani, i cili ndëshkoi Malisheven, ish-skuadrën ku ai ka spikatur vjet. Prishtina është çliruar vetëm në fund, pasi Kreshnik Uka i Drenicës i ndëshkoi i pari. Një penallti në shtesë u kthye në gol nga Besnik Krasniqi, kurse më pas Sylley shënoi në shtesa golin e fitores që e kualifikoi skuadran kampione në fuqi të Kosovës në çerekfinalet e kupës. KF Vjosa vs KF Ulpiana Live KF Vjosa vs KF Ulpiana live starts on 17/11/2022 at 11:00 UTC time in Cup. Currently, KF Vjosa rank -, while KF Ulpiana hold - position. Looking to compare H2H ... 5 goals in1Matches under 2. 5 goals in44 min. Time without scored goal0 min. Time without conceded goal 1. 2Average scored goals per match0. 9Average conceded goals per match70%Chance to score goal next match60%Chance to conceded goal next match4Number of clean sheet matches3Failure to score matches3Matches over 2. Live Sports Today | livesoccer. ug05 Dec 01:32 (Europe/Helsinki) Live Sports Today | livesoccer. 10:30, Liria, 2: 4, KF Dukagjini. 90 3. 44 92. 92% BC. Game Sport 1. 82 3. 75 3. 30 89. 35% Bettilt BlueChip Betibet 1. 68 3. 24 2. 90 80. 08% Highest Odds Lowest Odds Average Odds 1. 81 3. 25 KF Feronikeli KF Onix Banje Tips No selections found, yet Match review Last update: 27 Nov 23 OBA The Football match between KF Feronikeli and KF Onix Banje has ended 3 0. The game was played on 01/04/2023 at 13:00, and the implied winner probabilities were: 52. 5 goals for Onix onlyOver/under 2. 5 for all goals in matchesOver/under 2. FC Vjosa - Shtime | Stimlje KF ULPIANA - KF VJOSA Sot në Federatën e Futobollit të Kosovës u bë tërheqja KF Vjosa vs KF Kika - LIVE - Pj 2. Qëndrim Llugagjija dhe 84 të tjerë. 󰤥 85. KF Ulpiana vs KF Vjosa Shtimë live score, H2H and lineups KF Ulpiana KF Vjosa Shtimë live score (and video online live stream) starts on 8 Oct 2023 at 13:00 UTC time in First League, Group B, Kosovo. ug Predictions today Live Not Started Finished Download LivesoccerUg Android app for easy access to scores and predictions Order by:time | league Refresh | Kosovo Cup fixturesKosovo Cup upcoming fixtures07/12/2023 KF Ulpiana -:- KF Vjosa 06/12/2023 KF Rahoveci -:- KF Prishtina 06/12/2023 FK Liria -:- Rilindja 1974 06/12/2023 KF Drenica Skenderaj -:- KF Ballkani 06/12/2023 KF Ramiz Sadiku -:- KF Gjilani 06/12/2023 Flamurtari -:- KF Dukagjini 06/12/2023 KF Fushë Kosova -:- KF 2 Korriku 06/12/2023 Vllaznia -:- Trepca 89 06/12/2023 Vellaznimi Gjakova -:- KF Ferizaj 06/12/2023 KF Feronikeli -:- Istogu 06/12/2023 KF Dardana -:- KF Drita 05/12/2023 KF Llapi -:- Phoenix Banje 05/12/2023 Malisheva -:- KF Kika Kosovo Cup finished scoresft 05/06/2023 KF Prishtina 2:0 KF Gjilani ft 19/04/2023 KF Prishtina 6:0 KF Vushtrria ft 19/04/2023 KF Gjilani 1:0 KF Llapi ft 05/04/2023 KF Vushtrria 1:2 KF Prishtina ft 05/04/2023 KF Llapi 1:2 KF Gjilani ft 15/03/2023 KF Vushtrria 1:0 KF Behar Vitomirica pp 15/03/2023 Trepca 89 p:p KF Gjilani ft 15/03/2023 KF Llapi 2:2 Malisheva ft 15/03/2023 KF Prishtina 2:0 KF Ballkani ft 16/03/2022 KF Llapi? :? KF Gjilani ft 16/03/2022 KF Ballkani? :? KF Prishtina ft 16/03/2022 KF Drita? :? KF Ulpiana ft 16/03/2022 Kek-U? :? KF Ramiz Sadiku ft 07/02/2022 KF Ferizaj 0:2 KF Llapi ft 06/02/2022 KF Ballkani 1:0 Malisheva ft 06/02/2022 KF Fushe Kosova 0:5 KF Drita ft 06/02/2022 KF Prishtina 1:1 KF Drenica Skenderaj ft 06/02/2022 FK Fushe Kosova p:p KF Drita ft 05/02/2022 FK Onix Banje 3:3 Kek-U ft 05/02/2022 KF Ulpiana 1:1 KF Arberia ft 05/02/2022 KF Gjilani 2:1 KF Dukagjini ft 05/02/2022 KF 2 Korriku 1:6 KF Ramiz Sadiku ft 02/12/2021 KF Drita p:p KF Drenasi ft 02/12/2021 FK Liria 2:4 KF Dukagjini ft 02/12/2021 Kek-U 1:0 KF Trepca Mitrovice ft 02/12/2021 Flamurtari p:p KF Ferizaj ft 02/12/2021 KF Arberia p:p KF Vitia ft 01/12/2021 KF Feronikeli p:p KF Fushe Kosova ft 01/12/2021 A&N 0:1 KF Gjilani ft 01/12/2021 KF Drenica Skenderaj p:p Vllaznia ft 01/12/2021 KF Besa Peje p:p KF Prishtina ft 01/12/2021 Malisheva 1:0 Istogu ft 01/12/2021 KF Ulpiana 3:0 Vellaznimi Gjakova ft 01/12/2021 KF Rahoveci p:p KF Ballkani ft 01/12/2021 KF Llapi 2:1 KF Kika ft 12/05/2021 KF Dukagjini p:p KF Llapi ft 21/04/2021 KF Llapi 2:2 KF Prishtina ft 07/04/2021 KF Prishtina 2:3 KF Llapi ft 07/04/2021 Istogu 1:2 KF Dukagjini ft 07/04/2021 Istogu 1:2 KF Dukagjini © 2021 Livesoccer. 5 goals for Onix onlyOver/under 3. 5 for all goals in matchesOver/under 3. 5 goals for Onix onlyGeneral goal characteristicsOdd/even goals in matchesGoals in the minutes betweenTime of first goal in matchesWinner after playng minutes Over/Under goals in matchesOver/under 1. 5 goals for Llapi onlyOver/under 2. 5 goals for Llapi onlyOver/under 3. 33Average scored goals per match2. 67Average conceded goals per match67%Chance to score goal next match100%Chance to conceded goal next match0Number of clean sheet matches1Failure to score matches2Matches over 2. KF Ulpiana v Vjosa LIVE 7. 12. 2023 | Football Follow KF Ulpiana v Vjosa 7. 12. 2023 live - livescore, H2H stats, latest results and more information on Flashscore. Llapi vs KF Onix Banje Get the latest Llapi vs KF Onix Banje score in the Kosovar Cup direct to your mobile. Kosovar Cup Over/Under Stats - Kosovo Kosovar Cup Over/Under Stats. 2022/2023. Jump to Section. Over 0. 5+ Goals%. Over Onix Banjë. 1. 100. 3 KF Ballkani. 3. 4 Drita. 5 Liria. 2. 100. Kupa e Kosovës/ Prishtina, Drita dhe Ballkani kualifikohen në çerekfinaleKupa e Kosovës/ Prishtina, Drita dhe Ballkani kualifikohen në çerekfinale E Diel, 06 Shkurt 2022, 20:29 Prishtina, Drita dhe Ballkani, janë 3 skuadrat e radhës, që kualifikohen në çerekfinalen e Kupës së Kosovës. Prishtina nuk e kishte të lehtë ndaj Drenicës, por pas 120 minutave lojë, ia doli të kalonte më tej. Drita nuk e diskutoi kualifikimin për asnjë moment, teksa shkatërroi me shifrat e thella 5-0 Fushë Kosovën. Ballkani iu fal golit të Albion Rrahmanit për të kaluar pengesën Malisheva. KUPA E KOSOVËS – 1/8 E FINALEVE Ballkani-Malisheva 1-0Shënues: Rrahmani 79’ Fushë Kosova-Drita 0-5Shënues: Cuculi (pen. Live Sports Today ft 16/03/2022 KF Llapi? :? KF Gjilani. ft 16/03/2022 KF Ballkani? :? KF Prishtina. ft ft 05/02/2022 FK Onix Banje 3:3 Kek-U. ft 05/02/2022 KF Ulpiana 1:1 KF... Onix vs Llapi teams information, statistics and results Compare Onix and Llapi. Head to Head information (H2H). Matches between teams. Compare form, standings position and many match statistics. KF Ulpiana vs KF Vjosa live score,prediction() Where to watch KF Ulpiana vs KF Vjosa online?AiScore provides KF Ulpiana vs KF Vjosa(2023/12/07) live score tracker,h2h,prediction,match stats,lineups. KF Ulpiana vs KF Vjosa Live KF Ulpiana vs KF Vjosa live score and live streaming on October 8th, 2023 at 13:00 UTC time at Sami Kelmendi Stadium, Lipljan for Football Kosovo Division ... Drita e Ballkani sigurojnë çerekfinalet, Prishtina ia del me vuajtje - shqipDrita, Ballkani dhe Prishtina janë tre skuadrat e tjera që janë kualifikuar në çerekfinalet e Kupës së Kosovës, pasi të njëjtën gjë kishin bërë një ditë më parë edhe Gjilani, Ulpiana, Onix Banje dhe Ramiz Sadiku. Nesër në program është Ferizaj-Llapi. 5 goals in7Matches under 2. 5 goals in90 min. Time without scored goal45 min. Time without conceded goal Onix No team standings! Llapi Kosovo - Superliga 2023/2024AbbreviationsMarked rows1champions league qualification2europa conference league qualification3europa conference league qualification Statistics for last 10 matches Over/Under goals in matchesOver/under 1. 5 for all goals in matchesOver/under 1. Kosovar Cup KF Llapi, 2: 1, KF Kika. 10:30, Prizreni, 1: 5, FK Onix Banje. Thursday 2 December 2021. 10:30, KF Drita, 1: 0, KF Drenasi. KF Ulpiana - KF Vjosa 07.12.2023 - Livescore 2 ditë më parë — KF Ulpiana - KF Vjosa live score 07.12.2023 today match results ? livescores.biz.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page