top of page

Student Group

Public·317 members

Flamurtari Burreli drejtpërdrejt 6 dhjetor 2023 Sporti


Flamurtari FC is going head to head with KS Burreli starting on 6 Dec 2023 at 12:00 UTC . The match is a part of the Kupa e Shqiperise.


VIDEO/ “Kulmi! Pyesni sa lekë mori arbitri karagjoz”, shpërthen kapiteni i Partizanitschedule09:39 - 1 Mars, 2021 Partizani B u mund një ditë më parë nga Burreli me rezultatin 1-3. Të kuqtë nuk janë dakord me rezultatin dhe mendojnë se ndikim të drejtpërdrejtë ka pasur arbitri i ndeshjes Elidon Halo, madje kapiteni Florian Peqini e akuzon se ka marrë para. Një faqe tifozësh në Instagram, e dedikuar për Kategorinë e Parë, ka postuar një episod nga ndeshja, ku portieri Festim Miraka i Burrelit prek topin me dorë jashtë zone. Pogradecari duhej ndëshkuar, por kjo nuk ndodhi. Kategoria e Parë, java e tretë e shtrirë në tre ditë | RTSH SportKategoria e Parë e Kampionatit Kombëtar të Futbollit luan përgjatë 3 ditëve të ardhshme 7 sfidat e javës së 3-të të saj, duke ofruar një numër përballjesh interesante. Një prej takimeve të spikatura është ai midis Lushnjës dhe Besëlidhjes dhe kjo është edhe sfida që do të vijë drejtpërdrejt në Rrjetin e Radio-Televizionit Shqiptar, duke nisur nga ora 16:00. Ndërkohë që lezhjanët vijnë në këtë duel të javës së 3-të pas një fitoreje dhe një barazimi në dy ndeshjet e para, myzeqarët vijnë pas një humbjeje të pësuar në ndeshjen e vetme të luajtur deri më tani teksa ndeshja e tyre në javën e parë ishte shtyrë për shkak të problemeve me fushën e stadiumit. VIDEO/ “Kulmi! Pyesni sa lekë mori arbitri karagjoz”, Partizani B u mund një ditë më parë nga Burreli me rezultatin 1-3. Të kuqtë nuk janë dakord me rezultatin dhe mendojnë se ndikim të drejtpërdrejtë ka pasur ... Korçarët kaluan në shtëpi Tomorin në shifrat 1-0 dhe udhëheqin klasifikimin me 37 pikë. U ndal në transfertë edhe Korabi nga Lushnja. Mes spektaklit të pesë golave vendasit triumfuan 3-2 dhe gjithashtu me poker golash, Besa e Kavajës shkatërroi Turbinën e vendeve të fundit. Fitore minimale po me vlerën e 3 pikëve të rëndësishme morën dhe Oriku përballë Besëlidhjes dhe Burreli ndaj Luzit 2008. Lufta për kreun është bërë mjaft interesante në Kategorinë e Parë ku emra të mëdhenj si Skënderbeu, Flamurtari dhe Dinamo janë aty për ta bërë garën akoma më të bukur. Flamurtari bie në Pukë, Korabi "zvogëlohet" në Lushnje – Sporti imKategoria e Parë, Java 19: Tërbuni – Flamurtari 1-0 Lushnja – Korabi 3-2 Besa – Turbina 5-1 Skënderbeu – Tomori 1-0 Oriku – Besëlidhja 1-0 Burreli – Luzi 2008 1-0 Kategoria e Parë nisi vrullshëm javën e saj të 19-të me 6 sfida të zhvilluara ditën e sotme, teksa vëmendja nesër do të jetë te Dinamo – Apolonia. Surpriza e parë vjen nga Puka ku vlonjatët e Falmurtarit u mposhtën minimalisht 1-0 duke i lënë vendin e parë Skënderbeut. Kategoria e Parë, java e tretë e shtrirë në tre ditë 16 sht 2022 — Takimi më i spikatur, Lushnja-Besëlidhja, të shtunën, drejtpërdrejt në RTSH. Kategoria e Parë e Kampionatit Kombëtar të Futbollit luan ... Kështu që sfida premton shumë emocione. Sikurse premton të tilla dhe Besëlidhja – Dinamo, lezhjanët me objektivin për t’u shkëputur nga vendi i fundit, ndërsa kanë 15 pikë pas 17 javësh, dhe blutë, të cilët tashmë janë me trajnerin e ri Dritan Mehmeti, për t’u rikthyer tek sukseset. Në këtë javë të tetëmbëdhjetë duket më komode Flamurtari i Marselo Troisit, që pret në shtëpinë e vet Lushnjën. Shumë interesante dhe të ekuilibruara sfidat mes Luzi 2008 – Turbina, Apolonia – Tërbuni, Korabi – Besa dhe Tomori – Oriku. Luiza Gega kampione Ballkani në Rumani: Vendosa rekord Luiza Guiga është shpallur kampione Ballkani në Kampionatin Ballkanik që po organizohet në Craiova të Rumanisë. Gega madje ka vendosur edhe një rekord kampionati në garën e 3000 metrave me pengesa. Siç tregon dhe vetë,... AlbDreams. Net është një portal, që publikon shkrime dhe opinione të ndryshme me interes kombëtar për shoqërinë shqiptare, për Shqipërinë, Kosovën dhe Emigrantët dhe më gjerë! Është një aktivitet mediatik i shtrirë në TV me AlbdreamsTV. Burreli – Skënderbeu, sfida në ekranin e RTSH-së | RTSH SportKategoria e Parë luan të shtunën javën e saj të tetëmbëdhjetë, ndërsa gjasat janë, parë dhe kalendarin, që në përfundim të jetë Flamurtari në krye të renditjes. Për të gjithë sportdashësit e Radio Televizionit Shqiptar të shtunën në ora 13:00 do të vijë në transmetim të drejtpërdrejtë Burreli – Skënderbeu, që zhvillohet në stadiumin “Liri Ballabani” të qytetit matjan. Një fushë e vështirë, atje ku dy javë më parë u rrëzua dhe Dinamo, që u mund 0-1. Por në të njëjtën kohë, Burreli në kuotën e 21 pikëve, katër pikë larg vendin të trembëdhjetë dhe gjashtë pikë larg vendit të fundit në renditje, është ende i rrezikuar. Veçse Skënderbeu, që është në krye të renditjes me 33 pikë, nuk mund të dorëzohet kaq lehtë. KUPA E SHQIPERISE, ndeshjet e dt.... - KF Shkumbini Peqin 15 sht 2011 — Burreli - SHKUMINI Ada - Pogradeci Lushnja - Kamza Beselidhja - Besa Grupi B Bilisht Sport - Flamurtari KF Shkumbini Peqin ishte drejtpërdrejt ... Ishte një nostalgji për mua pasi kam luajtur me Korabin. Organizimi i klubit, fusha, tifozeria ishin perfekte. Por unë jam tipi që tregohem i sinqertë dhe jam i drejtpërdrejtë. Arbitrimi ishte gjatë gjithë kohës tendencioz. Dorëzohem për këtë, nuk flas më. Nuk di çfarë të bëj më, nuk di kujt t’i drejtohem dhe nuk di cili vesh do të më dëgjojë. Ishte një penallti flagrante. Sport - ALBDREAMS.NET ... drejtpërdrejt dy ndeshjet më të mira të javës. Skuadrat pjesëmarrëse: Apolonia, Besa, Besëlidhja, Burreli, Dinamo, Flamurtari, Korabi,... Lexo më shumë ... KF Tërbuni Pukë ishte drejtpërdrejt. | By KF Tërbuni Pukë 1:57Goli ⚽️ i shënuar nga sulmuesi i ekipit tonë, #ErmirRezi në nd... 2 pri 2023 · 1,8 mijë views. 00:05. Dëmtimi i portierit tonë, Sport | ALBDREAMS. NETSPORT Kush ishte Pele? Nga Rush Dragu Anëtar i tre skuadrave braziliane kampione të Kupës së Botës, Pelé konsiderohet nga shumë njerëz si futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave. Legjenda e futbollit Pelé u bë një... Kategoria e Parë 2022-2023. Kalendari Të drejtat e transmetimit për Kategorinë e Parë i ka siguruar platforma “TIBO” dhe “OverSport” ku do të transmetojnë drejtpërdrejt dy ndeshjet më të mira të javës. Skuadrat pjesëmarrëse: Apolonia, Besa, Besëlidhja, Burreli, Dinamo, Flamurtari, Korabi,... Sezoni i ri 2022/23 në Seria A Sot janë shpallur zyrtarisht datat e ndeshjeve më të mira të sezonit në Serie A, duke zbuluar se kur do të përballen skuadrat kryesore Juventus, Inter, Milan, Napoli, Lazio dhe Roma, mes vete. Rossonerwt... FUTBOLL, BURRELI FLAMURTARI YouTube YouTube 1:24 Mungojnë: drejtpërdrejt drejtpërdrejt (Jetoni###) Tirana Laçi drejtpërdrejt live 3 tetor 2023 Egna 3 tet 2023 — Burreli, 1-2. Erzeni Shijak somehow lacks the ability to[transmetim ((SPORT TV<)) Flamurtari Korabi Peshkopi drejtpërdrejt falas[live ... Festojme 31 Korrikun, diten e kryengritjes mbarepopullore 4:54drejtpërdrejt. 31 korr 2018󰞋󰟠. 󰟝. Festojme 31 Korrikun, diten e Burreli - Flamurtari (pjesa 2). 2 days ago · 1,9 mijë views. 49:35 ... https://streamable. com/cq78kf Në videon e postuar, qendërmbrojtësi i Partizanit B shkruan: “Pyesni arbitrin sa lekë ka marrë dhe e gjykon ai karagjozi”. Në komente është përfshirë edhe sulmuesi Redi Veriu. Ky i fundit replikon me Peqinin: “Nuk është nga ata burra. Ai nuk merr lek, vetëm euro”. Komentet e lojtarëve të Partizanit B nuk u kanë shpëtuar as rivalëve të Dinamos, që po duelojnë për kreun me Burrelin. Mario Bytycci, pjesë e stafit të bluve, komenton kështu: “O Peqin, më kënaq për zoten. Duhet ta bënit gol, mirë e ka pasur ai”. Mbrojtësi i “demave” i rikthehet sërish diskutimit dhe me shaka i shkruan ish-portierit: “E lashë avantazh tha. Pse nuk e bëtë gol. Kulmi”. Arbitri Elidon Halo nuk është hera e parë që shënjestrohet nga klube të Kategorisë së Parë për gjykimin e tij. Kupa e Shqipërisë, goleadë e Skënderbeut, surprizon 2 tet 2014 — Kjo ndeshje është një shans i mirë për të dyja skuadrat pasi në rast fitoreje do të mundin rivalen e drejtpërdrejtë për titull dhe sigurisht do ... Ndërkaq, përveç kësaj ndeshjeje, të shtunën luhen edhe 3 takimet të tjera, që nisin në ora 15:00 dhe Korabi pret Luzin 2008, Flamurtari viziton Cërrikun për t’u ndeshur me Turbinën, ndërsa Tomori është mysafir në Pukë, për t’u ndeshur me Tërbunin. Ndërkaq, të dielën luhen dy takime të tjera, edhe ato duke nisur nga ora 15:00, dhe Dinamo pret Burrelin, ndërsa Oriku pret Skënderbeun. Java e 3-të e Kategorisë së Parë mbyllet të hënën, me takimin midis Besës dhe Apolonisë, që gjithashtu luhet duke nisur nga ora 15:00. Burreli – Skënderbeu, sfida në ekranin e RTSH-së 3 mar 2023 — Për të gjithë sportdashësit e Radio Televizionit Shqiptar të shtunën në ora 13:00 do të vijë në transmetim të drejtpërdrejtë Burreli – ... Flamurtari Por unë jam tipi që tregohem i sinqertë dhe jam i drejtpërdrejtë. Arbitrimi #Sport#Burreli#Flamurtari · Çela: Besoj se Flamurtari shpallet kampion, dua të ... (SHIKO TV@@@) Flamurtari Korabi Peshkopi drejtpërdrejt falas ... Burreli · Dinamo Tirana · Erzeni Shijak · Iliria Fushë-Krujë · Kastrioti Krujë ·(((Shikoni drejtpërdrejt))) Vllaznia Kastrioti_Kruje drejtpë[[[sot] ... “Treguam karakter përballë një skuadre shumë të fortë”, Emiliano Çela: Arbitrimi ishte gjatë gjithë kohës tendenciozFlamurtari fitoi përballë Korabit në transfertë, në ndeshjen e vlefshme për javën e 10-të të Kategorisë së Parë. Sfida e zhvilluar në Peshkopi, përfundoi me rezultatin 0-1 në favor të vlonjatëve. Pas kësaj sfide, për mikrofoant e MCN TV ka folur trajneri i Flamurtarit, Emiliano Çela. “Nuk mund të lë pa përmendur, pasi ishte një ambient fantastik këtu në Dibër. Kategoria e Parë, luhen 6 takime të javë së 13-të, Egnatia 3 mar 2021 — Burreli pret Besëlidhjen, në takimin që do të vijë për sportdashësit drejtpërdrejt në RTSH Sport, duke nisur nga ora 13:30. Etiketa; Cerrik ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page