Student Group

Public·340 members

Slovensko Fínsko živý 05/12/2023 Živá televízia

sport Slovensko Finsko Slovenská hokejová reprezentace Finská hokejová ... ŽIVĚ. Lavrov obvinil Západ z vedení hybridní války. Lipavský při jeho projevu ...

Fínsko živý 5 decembra 2023 video: Slovensko – D pred 37 minútami — Slovensko : Fínsko živý 5 decembra 2023 video: Slovensko – Dánsko (MS v hokeji 2022) 7:1Kvě 24 2022 Sledujte hokejové Majstrovstvá sveta ... 48:59Pekarčík dostal puk za Vinniho, proti presile šancu nemal. 48:20Pekarčík padol pri vyvážaní puku, rozhodcovia však nepískajú! 48:00Haltunen po buly pálil. Urban perfektne. 47:54Leppa strieľal z ľavej strany, Urban kryje. 47:45Dej nabral puk na bekhend, ubránili sme sa tomuto náporu. 47:15Ridzoň prišiel o puk, bomby od Kiviharjua a Junkkariho sa neujali. 46:56Fíni stále aktívni. Urban skryl puk v lapačke. 46:17importantO odpoveď sa pokúšal Kukumberg, na opačnej strane sa sám rútil Järventie, ale Urban odolal! 45:53goalFínsko dalo gól! Fínom to tam konečne padlo. Poodrážaný puk pozbieral KASPER HALTTUNEN, ktorý prepálil Urbana spomedzi kruhov. Slovensko Fínsko zápas naživo 5 decembra 2023 Živé HD pred 32 minútami — Slovensko Priamy prenos volejbalového zápasu Majstrovstiev Európy 2023. Slovensko > LIVE PRENOSY | HokejPortal.sk HokejPortal.sk ... Slovensko W - Fínsko W LIVE 5. 12. 2023 | Futbal Sledujte Slovensko W - Fínsko W 5. 12. 2023 live - livescore, H2H štatistiky, najnovšie výsledky a viac informácií na Flashscore. PTC pred 1 hodinou — (ŽIVÝ PRENOS@))) Slovensko Fínsko živý prenos 05.12.2023 Fínsko / LiigaÄssät Pori - Kärpät Oulu2,34012,65IFK Helsinki - KalPa1,964213 . 30:19Väisänenov pokus dorážal Nurmi, hra je znovu prerušená. 30:00Začala druhá polovica zápasu. 29:19Masnica dovieuol puk do útočného pásnam tam ho Fíni odzbrojili. 28:38Icing slovenského výberu. 28:30Cedzo nahodil puk do pásma, získal ho Pekarčík. 27:58Pekarčík padá po zákroku Fínov, píšťalky rozhodcov ostávajú nemé. 27:23Urbanov Ďalší zákrok, strieľal Uronen. 27:00Opäť nápor od Suomi, Kiviharju si našiel miesto medzi kruhmi, ale neskóroval. 26:47Puk na slovenskej striedačke. Hra prerušená. 26:05Urban dokázal prerušiť hru, nasleduje reklamná prestávka. 25:55Järventie pálil z prvej, puk letí na ochrannú sieť. 25:44Järventie mal krásnu pozíciu, ale puk mu ušiel. Šport v TV naživo - Aktuálny program na dnes a zajtra I Zajtrajšie programy naživo ; JOJ ŠPORT, Zajtra 18:50, Futbal - Reprezentácia ženy. Slovensko - Fínsko Priamy prenos zápasu ženskej futbalovej reprezentácie. ( ... [[[Živé HD<<]]-] Slovensko : Fínsko živý 05/12/2023 11. 11. | pred 1 hodinou — 11. 11. 2023 — Slovensko Přímý přenos utkání základní skupiny na MS v... (žít) Finsko Dánsko přenos živě 10 září 2023 9. 9. 2023 — Česko - ... 21:41Slovensko v plnom počte. 21:36Štrbák nahodil od modrej, ale puk išiel vedľa. 21:21Dvorský nahodil na Viiniho, pred ním operoval Pekarčík, ale puk nezískal. 21:07Vylúčenie v tíme Fínsko: Tuomas Uronen – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou. 21:00Kiviharju udržal naše vyhodenie, teraz však zaznel hvizd. 20:30Fíni sa dostali do útočného pásma, tam však o puk veľmi rýchlo prišli. 20:01Začala sa druhá tretina. Slovenskí hokejisti vyhrávajú po prvej tretine nad Fínskom 1:0. O jediný gól sa postaral Dalibor Dvorský. 20:00Prvá tretina sa skončila. 19:50Jenčko dostal puk von z pásma, do konca tretiny by sme sa mohli ubrániť. 19:41Vylúčenie v tíme Slovensko: Leo Eperješi – 2 min., podrazenie. 35:20Aktívny forčeking Slovákov, Fíni vyhadzujú lobom. 35:03importantHelenius prešiel krížom cez pásmo, výborne Urban! 34:35Znovu aktívni Fíni, zatiaľ však dobre držíme pozície. 33:47goalSlovensko dalo gól! Slováci pokračujú vo výbornom výkone! Dvorský poslal puk na Pekarčíka, ten videl pred prázdnou bránou ADAMA CEDZA a vedieme o tri góly! Asistencie: Pekarčík, Dvorský33:11Streôa od modrej na Vinniho, ten si dokázal pripísať úspešný šport. 33:01Fíni sa rútili štyria proti dvom, ich akciu zastavuje hvizd! 32:51Nurmiho strela letela vedľa, takmer sme si ju zrazili do brány. 32:23Až tetaz Pišoja poslal puk do útočného pásma. 31:56Järventie hýri aktivitou, jeho pas vystihol Cedzo. 31:18Opäť sme dostali puk za modr čiaru, zatiaľ sa držíme ďaleko od našej brány. 30:42Fíni sú veľmi aktívni v útočnom pásme, zatiaľ však aktívne blokujeme. Slovensko : Fínsko zápas naživo 5 decembra 2023 Finsko pred 1 hodinou — Slovensko - Fínsko Priamy prenos zápasu ženskej futbalovej reprezentácie. (naživo). TVP Sport pohár Juniori a Dorast Extraliga juniori ... Jeho strela nepresná. 51:45importantJärventie našiel Haltunena pred bránou, výborne reagoval Urban! 51:04Fínsko v plnom počte. 50:53Preáslenie dvoch proti jednému riešil Leppä sám, ale neuspel. 50:30Ďalšie vyhodenie od Fínov. 50:10Dvorský hľadal Pekarčíka medzi kruhmi, teč do siete neprešiel. 49:30Fíni vyhadzujú až za Urbana. 49:18Štrbák nahodil, puk bol tečovaný, ale končí na ochrannej sieti. 49:04Vylúčenie v tíme Fínsko: Emil Kuusla – 2 min., nedovolené bránenie. Fínsko zápas naživo 5 decembra 2023 Sledujte - UBP Group pred 42 minútami — JOJ ŠPORT, Zajtra 18:50, Futbal - Reprezentácia ženy. Slovensko - Fínsko Priamy prenos zápasu ženskej futbalovej reprezentácie. (naživo). TVP ... Sledovali jsme ŽIVĚ Finsko - Slovensko 4:3, končí i slovenští Hokej, MS 2013, Finsko - Slovensko: Miroslav Šatan (vlevo) a Peter Ölvecký ŽIVĚ. Dalších jedenáct rukojmích Hamásu je podle armády na cestě do Izraele. 19:11Masnica nás definitívne oslobodil, môžeme prestriedať. 18:41Slovensko v plnom počte. 18:10Altonen vyháňa Fínov z pásma. 17:45Ridzoň dostal puk vo z pásma, Vinni musel pred ním odohrať puk. 17:10Järventie sa dostal do problémov, Kukumberg dostal puk von. 16:45Ihneď bomba Järventieho. Urban výborne. 16:41Vylúčenie v tíme Slovensko: Juraj Pekarčík – 2 min., podrazenie. 16:09Kumpulainen sa dostal do medzikružia, bránu však míňa. 15:52Ďalšia tlačenica v našom rohu, Chromiak však vyťažil puk. Liga národov ženy Slovensko vs. Fínsko pred 19 hodinami — Fínsko: program, priamy prenos. 04.12.2023 08:38 UEFA Liga národov ženy: zápas Slovensko proti Fínsku naživo v TV (priamy prenos, live stream). Slovensko Fínsko sledovať zápas 05.12.2023 pred 51 minútami — 2023 — Sledujte ONLINE prenos zo zápasu Slovensko - Fínsko aj s audiokomentárom na ŠPORT.sk! Priamy prenos zápasu MS v hokeji Slovensko ... Fínsko – Slovensko 4:2 vo štvrťfinále MS v hokeji 2022 Slovensko prehralo vo štvrťfinále na MS v hokeji 2022 s Fínskom 2:3. Duel sme vysielali na stanici :ŠPORT, ako aj ONLINE. Fínsko - Slovensko 4:2 (1:2, 1:0, ... Slovensko Fínsko zápas naživo 5 decembra 2023 Online pred 52 minútami — 20:00 Štúdio MS: Slovensko – Fínsko (priamy prenos; Košice) 22:45 MS v kocke (30 min). (:2). 11:00 Pred hokejom (26 min) 11:30 S ..